Євро комплекти

Підібрати і купити євро комплект постільної білизни легко, якщо ви знаєте, яким він має бути за кольоровою гамою та стилем. Але перед цим, слід згадати, які розміри мають бути. Отже, євро комплект зазвичай має такі стандартні розміри:

  • простирадло: 220х240 см
  • підковдра: 200х220 см
  • наволочки: 2 шт розміром 50х70 або 70х70

Чим зручні такі розміри? Насамперед тим, що простирадло досить гарно огортає майже будь-який сучасний матрац і не скручується під час сну. Підковдра єврокомплекту має звичний розмір стандартної двоспальної ковдри. Така підковдра підійде вам у більшості випадків.

Підбираючи євро комплект, зверніть увагу на розмір подушок. Останнім часом, чомусь популрними стали подушки розміром 50х70 см, хоча багато хто надає перевагу подушками розміру 70х70 см. Як правильно підібрати подушку, читайте в нашому блозі. В комплекті постільної білизни євро завжди є дві наволочки, розмір яких ви можете вибрати в момент оформлення замовлення.

Підберіть тканину для євро комплекту - досить просто на нашому сайті.  Та дозвольте порекомендувати євро комплекти з сатіну, який приємний на дотик і має властивості для довгого зберігання.