Полуторні комплекти

Вітаємо! Ви потрапили на цю сторінку, шановний відвідуваче нашого сайту, а це значить вам конче необходно купити полуторний комплект постільної білизни. Що ж, ласкаво просимо! Впевнені, ви поки що тільки приблизно уявляєте, що саме вам потрібно. З радістю допоможемо підібрати і купити полуторний комплект. Перше, на що слід звернути увагу, це -  розмір. Розмір полуторного комплекту, в принципі, стандартний для більшості виробників і є таким:

  • простирадло: 150х215 см (інколи 150х220)
  • підковдра:  150х215см (часом буває 150х220)
  • наволочка: найчастіше - 2 шт розміром 50х70 чи 70х70

Отож, щоб правильно підібрати розмір півтораспального комплекту, досить знати розмір своєї ковдри і матрацу: ковдра має вільно лягти в підковдру, а простирадло із запасом огорнути матрац.

Далі слід обов'язково поцікавитись про тканину, з якої зроблено постільну білизну. Саме якість тканини складає левову частку ціни. Серед різноманіття тканин, найбільш поширеними є тканини бязевої групи, поплін, сатін, батіст та інші. Як правильно підібрати тканину для постільної білизни читайте в статті нашого блогу. 

І на останок, звернуть увагу на те, якого стилю та тону має бути ваш полуторний комплект. О, тут чесно вам скажемо, від величезної кількості кольорових та стильових пропозицій просто розбігаються очі. Щоб підібрати тон полуторного комплекту, просто закрийте очі і уявить який колір має перевіжати на застеленому ліжку саме в вашій кімнаті. Уявили? Чудово! А тепер перегляньте стилі та кольорові тони полуторних комплектів, які ми маємо честь Вам представити.