Двоспальні комплекти

Двоспальні комплекти постільної білизни - найбільш популярний тип комплекту. І знаєте, це не може не радувати. Адже це означає, що українські пари полюбляють спати під однією великою ковдрою обійнявшись, зігріваючи один одного взимку та даруючи душевне тепло круглоріч. Купити двоспальні комплекти досить просто по тій причині, що вибір - величезний. Звернемо вашу увагу лише на декілька моментів, які допоможуть вибрати зручний і гарний комплект саме для вас. Отже, спочатку потрібно точно знати розміри матрацу. Якраз для двоспальних ліжок, матраци бувають дуже різноманітні. Крім довжини і ширини, звернуть увагу на висоту матрацу, адже від цього залежить, чи зможе простирадло із запасом огорнути матрац. Стандартні розміри двоспального постільного косплекту такі:

  • простирадло: 200х220 см
  • підковдра: 180х215 см (можливі варіанти +/- 5 см)
  • наволочки: завжди 2 шт розміром 50х70 чи 70х70 см 

До вибору тканини слід підійти більш відповідально адже комфортно спати має бути обидвом. Різноманіття тканин для постільної білизни задовольнить будь які ваші забаганки. Тут можна сказати чітко - ціна визначає якість: чим вища ціна комплекту, тим із якіснішої тканини він зроблений. Можемо запропонувати золоту середину для пар - двоспальні комплекти з ранфорсу (бязева група тканин, 100% бавовна ). І ціна і якість вас приємно здивують.

На стиль постільного комплекту і його кольорову гаму, маємо підозру, можете мати трохи різні думки. Але, впевнені, знайдете компроміс і тут. Тому пропонуємо в спокійно-душевній обстановці, за філіжаночкою кави переглянути стилі двоспальних комплектів і їх кольорові тони, які маємо за честь вам представити.

Гарного вам вибору!