Дитячі комплекти

Дитячі постільні комплекти  - це особлива категорія постільної білизни, до якої вимоги дещо вищі, ніж до інших типів комплектів. В першу чергу це стосується підбору тканини. До вибору тканини слід підійти відповідально. Більш детально можете ознайомитись в статті нашого блогу "Як підібрати тканину для дитячого комплекту постільної білизни". Отже, від тканини залежить зручність під час сну дитини. 

Далі саме те, що від вас вимагає ваш малюк - прінт або зображення, яке має бути на підковдрі чи простирадлі. Як правило, це герой мульфільму, казки, неймовірно швидке авто або ж улюблена лялька. Виробники дитячих комплектів знають ці забаганки, тому люб'язно пропонують малечі  самі різноманітні оформлення. Ми пропонуємо такі стилі як герої мультфільмів, іграшки, мода, авто/мото, неймовірні об'єкти, спорт та інші. Вам залишається тільки сісти зручненько з вашим малюком і продемонструвати варіанти дитячих комплектів, з яких щось обов'язково вибере для себе.

А що ж щодо розмірів? Для дитячих ліжок (не для немовлят) стандартними розмірами є такі:

  • простирадло: 150х220 см (інколи 150х215 см)
  • підковдра: 150х215 см
  • наволочки: 1 шт розміром 50х70 чи 70х70

Крім вищевказаних розмірів, фабрики інколи пропонують нестандартні розміри, зважаючи на збільшені розміри дитчих матраців чи підковдр.

Бажаємо вам та вашому малюку здоров'я та всіх гараздів! Вдалого вибору!